fit_obiadek2.jpg

Pn.

Śniadanie 7:00
Kasza manna z truskawkami

Drugie śniadanie 10:30
Czerwona zupa warzywna

Obiad 12:30
Kasza gryczana gotowana, fasolka szparagowa gotowana, pieczone udko z kurczaka

Podwieczorek 16:00
Koktajl z malinami i porzeczkami

Kolacja 19:00
Sałatka ala gyros z kurczakiem

Wt.

Śniadanie 7:00
Pasta z awokado, ciecierzycą i warzywami

Drugie śniadanie 10:30
Razowy bananowiec

Obiad 12:30
Danie z kaszą jęczmienną

Podwieczorek 16:00
Musli z suszonymi owocami i cynamonem

Kolacja 19:00
Chowder

Śr.

Śniadanie 7:00
Amarantus z jogurtem na słodko z rodzynkami

Drugie śniadanie 10:30
Słodki omlecik

Obiad 12:30
Mussaka z mozzarellą

Podwieczorek 16:00
Zupa krem szpinakowa z fetą

Kolacja 19:00
Sałatka na rukoli z malinowym dressingiem

Czw.

Śniadanie 7:00
Paprykarz z tuńczyka, chleb pełnoziarnisty z żyta, pomidory koktajlowe, rzodkiewka

Drugie śniadanie 10:30
Zupa krem z białych warzyw

Obiad 12:30
Pulpeciki w sosie pieczarkowo-musztardowym

Podwieczorek 16:00
Wiśniowa słodycz

Kolacja 19:00
Szakszuka ze szpinakiem

Pt.

Śniadanie 7:00
Wrapy omletowe z awokado

Drugie śniadanie 10:30
Mango lassi

Obiad 12:30
Pieczona ryba z dipem koperkowym

Podwieczorek 16:00
Tajska marchewkowa zupa

Kolacja 19:00
Szparagi smażone z ciecierzycą i pieczarkami

So.

Śniadanie 7:00
Twarożek owocowy

Drugie śniadanie 10:30
Cukinia z marchewką w sezamie

Obiad 12:30
Drobiowe kieszonki z groszkowym puree

Podwieczorek 16:00
Mus jabłkowo- śliwkowy

Kolacja 19:00
Szpinakowa sałatka z kurczakiem

Nd.

Śniadanie 7:00
Owsiane placuszki bananowe

Drugie śniadanie 10:30
Sałatka z cieciorki

Obiad 12:30
Duszona polędwiczka z Quinoa

Podwieczorek 16:00
koktajl letnii

Kolacja 19:00
Sałatka Cesar

Pn.

Śniadanie 7:00
Pasta cieciorkowo-orzechowa, dodatki do kanapki, chleb żytni na zakwasie

Drugie śniadanie 10:30
Buraczkowy sok- mus

Obiad 12:30
Chana masala

Podwieczorek 16:00
Sałatka z truskawkami i szpinakiem

Kolacja 19:00
Buddha bowl

Wt.

Śniadanie 7:00
Tatarski serek do smarowania, chleb żytni na zakwasie

Drugie śniadanie 10:30
Kefir z truskawkami

Obiad 12:30
Surówka z buraków, pulpety drobiowe, kasza bulgur

Podwieczorek 16:00
Zupa jabłczanka

Kolacja 19:00
Sałatka nicejska

Śr.

Śniadanie 7:00
Płatki gryczane na słodko

Drugie śniadanie 10:30
Chrupiąca sałatka z selera naciowego

Obiad 12:30
Pikantny brokuł z kurczakiem

Podwieczorek 16:00
Domowe owoce z kruszonką

Kolacja 19:00
Tarta z porami

Czw.

Śniadanie 7:00
Pasta z czerwonej soczewicy i suszonych pomidorów

Drugie śniadanie 10:30
koktajl czereśniowy

Obiad 12:30
Kurczak z sosem chili-mango, surówka z ogórkiem kiszonym

Podwieczorek 16:00
Pieczone cynamonowo-miodowe, jabłko z migdałami

Kolacja 19:00
Sałatka z winogronem

Pt.

Śniadanie 7:00
Owsianka z czereśniami i orzechami włoskimi

Drugie śniadanie 10:30
Sałatka z truskawkami i balsamico

Obiad 12:30
Pulpeciki rybne z zieloną kaszą jaglaną

Podwieczorek 16:00
Truskawkowo-borówkowy mus

Kolacja 19:00
Truskawkowo- pomidorowa sałatka

So.

Śniadanie 7:00
Wrapy omletowe z awokado

Drugie śniadanie 10:30
Sałatka z pomidorkami koktajlowymi

Obiad 12:30
Kalafiorowe curry

Podwieczorek 16:00
Marchwiaczek

Kolacja 19:00
Toskańska zupa z fasolą

Nd.

Śniadanie 7:00
Szarlotka jaglana

Drugie śniadanie 10:30
Lekka sałatka z twarożkiem i rzodkiewką

Obiad 12:30
Kasza jaglana z cukinią i pomidorkami z Fetą

Podwieczorek 16:00
Sałatka z marchewką i jabłkiem

Kolacja 19:00
Makaron z pesto i rzodkiewkami