Promocja wakacyjna

Promocja wakacyjna

Mamy dla Was nową wakacyjną promocję!!!

Promocja w Fitobiadek

Zamów teraz dietę na 30 dni a 3 dni diety otrzymasz całkowicie za darmo!!!

Promocja obowiązuje do 31 lipca 2019 r.
W promocji możesz zamówić dowolną dietę z naszej oferty.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych dietach? Wypełnij formularz lub zadzwoń do nas

1. Uprzejmie informujemy, że Administratorem danych jest Adrian Golejewski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą BAR MLECZNY PRL-ek Adrian Golejewski z adresem prowadzenia działalności w Nowym Dworze Mazowieckim ul. Bohaterów Modlina 57C, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, posiadającą numer identyfikacji podatkowej NIP 531-170-07-13 oraz REGON 369847549.
2. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu przekazania informacji handlowej będącej przedmiotem zapytania. Podanie danych jest dobrowolne
3. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
4. W celu realizacji uprawnień, o których mowa w pkt 3 można wysłać stosowną wiadomość e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.