Dla kogo przeznaczone są nasze diety?

image

 

Diety fit dedykowane są przede wszystkim dla osób zdrowych chcących zmienić swoje nawyki żywieniowe, poprawić samopoczucie,  zapobiegać chorobom cywilizacyjny oraz zredukować masę ciała bez efektu jojo. Przeznaczona jest dla osób głównie o niskiej (1200,1500 kcal) i umiarkowanej aktywności fizycznej(1800-2000kcal)

Dieta składać się będzie z 5 zbilansowanych posiłków w których będą występowały wszystkie  grupy produktów zarówno warzywa i owoce jak i  mięso, ryby, produkty mleczne, jaja, warzywa strączkowe, produkty zbożowe.

image
image

Z pośród  dostępnych wartości energetycznych 1200, 1500,1800, 2000 należy dobrać odpowiednią do naszego organizmu. Nie wiesz jaka dieta byłaby dla ciebie  odpowiednia? Napisz do nas wiadomość  na maila kontakt@fitobiadek.pl a nasz dietetyk pomoże ci dobrać odpowiednią dietę.

Nasze diety

Dieta oczyszczająca

Specjalna dieta oczyszczająca organizm. Dieta dla wszystkich którzy chcą dokonać szybkiej detoksykacji organizmu za pomocą najzdrowszego i najbardziej bezpiecznego sposobu czyli po prostu zdrowego odżywiania. Dieta ma zawartość 1500 kcal, składa się z 5 posiłków, w tym 2 koktajle i nie zawiera mięsa.

Dieta oczyszczająca
Dieta cukrzycowa dla diabetyków

Dieta cukrzycowa dla diabetyków

Specjalnie skomponowana dieta dla osób z cukrzycą. Dieta ma zawartość 1500 kcal i jest przygotowywane specjalnie dla Ciebie po wstępnej konsultacji z dietetykiem odnośnie rodzaju cukrzycy osoby która chce stosować nasze diety.

Dieta FIT bez ryb

Dieta FIT bez ryb. Specjalna dieta dla osób które są uczulone lub po prostu nie lubią ryb. W diecie mięso ryb zastępujemy innymi składnikami które mają podobną wartość odżywczą.

Dieta FIT bez ryb
Dieta FIT-SPORT dla trenujących

Dieta FIT-SPORT dla trenujących

Dieta FIT-SPORT przeznaczona dla osób które trenują, i chcą zapewnić swojemu organizmowi prawidłową dawkę kalorii w odpowiednio zbilansowanej diecie.
Dieta dla trenujących charakteryzuje się wiekszą ilością białka, nawet 30% energii w tej opcji jest dostarczane właśnie z komponentów zawierających jego większą ilość.

Białko w przygotowywanych przez nas posiłkach pochodzi głównie z mięsa drobiowego, ryb oraz warzyw. Tłuszcze pochodzą z oliwy, oleju lnianego, oleju rzepakowego, oleju z avocado oraz nasion, pestek i orzechów. Za uzupełnienie węglowodanów odpowiadają makarony pełnoziarniste, kasze i różne rodzaje ryżu oraz warzywa. Diety zawierają 2000, 2500 i 3000 kcal.

Dieta przy boreliozie

Całkowita nowość u nas, z uwagi na duże zainteresowanie, postanowiliśmy wdrożyć dietę wspomagającą uciążliwe leczenie boreliozy. Dieta ma działanie przeciwgrzybicze, obfituje w świeże owoce i warzywa, eliminowane są produkty oczyszczone, wysokoprzetworzone. Dieta bogata jest w kwasy omega-3 i owoce jagodowe. Proponujemy zestaw 5 posiłków pozbawionych rafinowanych produktów.

Dieta przy boreliozie

Chcesz osiągnąć efekty musisz pamiętać o kilku złotych zasadach:

1

Śniadanie , które otrzymasz powinieneś spożyć najpóźniej do godziny po przebudzeniu

2

Posiłki spożywaj z przerwami około 3 - godzin

3

Ostatni posiłek zjedz na 2-3 godziny przed snem

4

Staraj się nie pomijać otrzymanych posiłków

5

Pomiędzy posiłkami nie podjadaj przekąsek

6

Pij minimum 1,5 do 2 litrów płynów dziennie

Pamiętaj, aby były to płyny pozbawione kalorii. Najlepszym płynem jest woda z dodatkiem plasterków cytryny, pomarańczy, imbiru, mięty. Dodatkowo warto w niewielkich ilościach pić niesłodzone napary herbat liściastych szczególnie zielonej, białej, czerwonej, owocowej. Wyklucz z diety wszystkie napoje słodzone zarówno gazowane jak i niegazowane. Napoje alkoholowe także ogranicz do minimum.
7

Pamiętaj o aktywności fizycznej. Dziennie rób 7000-10000 kroków.

Po osiągnięciu celu pamiętaj przestrzegać nadal powyższych zasad, aby utrzymać efekt

Zamów dietę już teraz!!!

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas. Nasz dietetyk dobierze dla Ciebie najbardziej optymalny plan żywieniowy.
Możesz wybrać dietę na tydzień, dwa tygodnie, miesiąc, lub inny dowolny okres.