Dlaczego ślimaki lubią sałatę?

Dlaczego ślimaki lubią sałatę?

Nie wiemy jakie uczucia budzą w was ślimaki, zapewne właściciel ogrodów nie darzą ich szczególną sympatią, ale trzeba przyznać, że w swoich upodobaniach kulinarnych są bardzo mądre. Dlaczego ślimaki lubią sałatę? I dlaczego powinniśmy w tej kwestii brać z nich przykład?

Jabłko miłości

Jabłko miłości

Miłość jest bardzo ważna w naszym życiu, szukamy jej wytrwale, a kiedy znajdziemy jesteśmy najszczęśliwsi na świecie. W tych poszukiwaniach mamy sprzymierzeńców w domowym ogrodzie albo osiedlowym warzywniaku. Jabłko miłości- pommo d’oro, właściwie gdyby dosłownie tłumaczyć to złote jabłko.

Zielona herbata

Zielona herbata

Zielona herbata jest najzdrowszym napojem na świecie. Jest źródłem przeciwutleniaczy i składników odżywczych, które mają potężny wpływ na organizm. Obejmuje to poprawę funkcji mózgu, utratę tkanki tłuszczowej, mniejsze ryzyko zachorowania na raka i wiele innych niesamowitych korzyści.

Czego potrzebujesz po zimie? Pokrzywy

Nowalijki kontra mrożonki

Jesteśmy już bardzo zmęczeni zimową dietą, brakuje nam świeżych smaków, chętnie zatem sięgamy po młode warzywa, które właśnie pojawiają się na rynku. Nowalijki to młode warzywa, dostępne wczesną wiosną, na samym początku sezonu. Z pewnością kojarzą się ze zdrowiem i świeżością, a także stanowią kuszącą perspektywę, gdy jesteśmy znużeni zimowymi warzywami i przetworami. Czy jednak nowalijki na pewno są zdrowe?

Czego potrzebujesz po zimie? Pokrzywy

Czego potrzebujesz po zimie? Pokrzywy

Żyjemy w czasach fast foodów, czy to tych na wynos, czy to tych do ogrzania w mikrofali. Wydaje się, że większość ludzi zupełnie nie pamięta jak ważna jest zbilansowana, dobrze dobrana dieta. Nasz organizm to cała fabryka, potrzebująca nie tylko paliwa do tego żeby funkcjonować, ale też całej masy mikroelementów i witamin. Skąd je wziąć?

Jadalne kwiaty

Jadalne kwiaty

Lubicie kwiaty? Piękne kolorowe bukiety albo niewielkie, wdzięczne wiązanki czy też malutkie bukieciki? Lubicie kiedy wiosną w waszym ogródku pojawiają się bratki, niezapominajki, stokrotki, aksamitki, begonie, lawenda i różne inne pięknie kwitnące rośliny? A przyszło wam kiedyś do głowy, że przynajmniej część tych ogródkowych ozdób możecie po prostu zjeść?

Nasze przydatne kalkulatory

Kalkulator BMI

BMI-Body Mass Index
wskaźnik prawidłowej masy ciała

Kalkulator CPM

CPM - Całkowita przemiana materii
kalkuator dla kobiet

Kalkulator CPM

CPM - Całkowita przemiana materii
kalkuator dla mężczyzn

Kontakt

tel. 536 002 004

email:kontakt@fitobiadek.pl

Dane firmowe

FITOBIADEK Sp. z o.o.
02-255 Warszawa
ul. Krakowiaków 62